12 Daire Nextstar Çift Çanak Merkezi Uydu Sistemi

Nextstar Multiswitch 12 Daire merkezi uydu sistemi montaj dahil anahtar teslim fiyatımızdır. Fiyatımıza kablo dahil değildir. Merkezi uydu sistemimiz apartmanınız yada sitenizde, çatıya 2 adet çanak anten ve 1 adet santral kurulumu ile gerçekleştirilir, kurulan santralden dairelere inen kablolar merkezi uydu sistemine entegre edilir, eğer binanızda kablolama sistemi mevcut değil ise yada eski ise, ekiplerimiz yeni kablo çekim işlemini gerçekleştirir, kablo çekimi için ekstra işçilik ücreti TALEP EDİLMEZ. Sadece kablonun ücreti alınır. Kullandıgımız kablolarımız yerlidir, RG6 U4 Kablonun metre fiyatı 1,5 TL, RG6 U6 Full bakır kablonun metre fiyatı 2 TL’dir.

FİYAT : 1150 TL

İNCELEMİŞ OLDUĞUNUZ BU ÜRÜN 3 YIL BOYUNCA DEĞİŞİM VE 2 YIL BOYUNCA YERİNDE SERVİS GARANTİSİ ALTINDADIR

Kullanilan Malzemeler
2 adet çanak – 1 adet 10/12 Next Santral – 2 adet quadro Lnb – rg6 anten kablosu – Sistem Lig tv, digiturk, tivibu, filbox, d-smartve Full HD Uyumludur.

İşlem Açıklaması
2 adet çanak ve santral en uygun yere montaj edilir.Kablolar apartman sakinlerinin ortak karar verdiği alandan dairelere ulaştırılır.Dairelere çekilecek kablo için metre başına RG6 U4 için 1 TL , RG6 U6 1,5 TL Tahsil edilir.

Garanti
Kullanmış olduğumuz tm malzemeler 3 yıl Bire Bir değişim garantisindedir.

Odeme Sekli
Bu paketin odeme sekli pesindir. (++kredi karti ile yapilacak odemelerde + KDV alinir++)

12 Daire Nextstar Çift Çanak Merkezi Uydu Sistemi” için bir yorum

  • Şubat 14, 2022 tarihinde, saat 10:46 pm
    Permalink

    Merhaba bizim bina eski 6 katlı 11 daire ve çoğu dairede 2 veya 3.tv seyretiyorlar eski yani şimdi kulandikları uydu alıcıları degistireceklermi bunun kabatasalk kaça olur ve ayrıca binamızda 4 ad kamera sistemi var tabi çalışmıyor birde kamaralı sistem fiyatını da öğrenmek isterim teşekkürleer

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir