Çift Çanak Tek Çıkışlı Lnb Montaj Dahil

Çift Çanak Anten Seti + 2 x Tek Çıkışlı Lnb + 6 Adet F Konnektör + 2 x Montaj Ayağı + 1 Adet Diseq + İşçilik Dahil Fiyattır.

Fiyat : 340 TL

Ürünlerimiz NextStar Olup, Fiyatlarımızı Uydu Anten Kablosu Dahil Değildir.

Uydu Kablosu Metre Başına Hesaplanır. Kablonun Metresi 2 TL’dir.

Bu Kampanya Sadece İstanbul İçin Geçerlidir.

Ürünün Kurulumu İçin İletişim Numaralarımızdan RANDEVU Almanız Gerekmektedir.

Tel : 0212 625 8 625 Gsm : 0542 528 57 28 Whatshap : 0545 528 57 28

Diğer Anten setlerimizi incelemek için lütfen BURAYI tıklayınız

Çift çanak antende neler izlerim ?

çift çanak anten seti ile siz müşterilerimiz yaklaşık 2000 adet kanalı seyretme imkanı bulacaksınız. 600 adet yerli ortalama 1500 adet yabancı kanal ile birlikte dünyayı ayağınıza getiriyoruz, en uygun fiyatlarla çift çanak anten kurulum hizmetimiz ile sizlerleyiz. Lütfen çift çanak anten kurulum fiyatını bizden almadan önce yaptırmayınız.

Çift çanak antenim delikli çanak olabilir mi?

İsteyen müşterilerimize fiyat farkı ödemek koşulu ile çift çanak antenini delikli çanak yapabiliyoruz, delikli çanak anten ne işe yarayacak diye soracak olursanız, delikli çanaklar rüzgarda oynama yapmaz, kar yağdıgında kar tutmaz, sizlere sinyal problemleri yaşatmaz, normal antenlere nazaran biraz daha pahallı olan delikli çanaklar, son günlerde oldukça rehabet görmeye başladı, Türkiyenin en büyük çanak anten üreticisi olan ges-sat ‘ın yaptığı açıklamaya göre, şuanda delikli çanak anten üretimi yetişmemektedir. Türk üreticiler yurtdışı ihracata daha çok önem verdiklerinden dolayı şuanda stoklarda kısıtlı olan delikli çanak anten bulmak oldukça zordur, fakat biz müşterilerimizi mağdur etmemek açısında stoklarımızı yüksek tuttuk ve delikli anten satışlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Çanak kurulumu yaptırırsam sinyal problemi yaşar mıyım?

çanak taktıran müşterilerimiz, genelde diseq cihazının izole edilmemesinden dolayı su alıp arıza yapması söz konusu olmaktadır. Buda müşterilerimizi oldukça mağdur etmektedir. Biz uyduservisi.org olarak kurulumu gerçekleştirdiğimiz tüm çanak ve diseq aparatlarının gerekli muhafaza önlemlerini almaktayız, diseq aparatlarını pet şişelere yerleştirip kablo bağı yardımı ile izole etmekteyiz, bu şekilde diseq aparatları kesinlikle su almamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir