Şişli Merkezi Çanak Anten Sistemi Fiyatları Detaylı Bilgi 0212 625 8 625

Uydu Burada Ekibi olarak 0212 625 8 625 Nolu İletişim Numaralarımız ile Şişli ilçe ve semtlerine en uygun merkezi uydu sistemi fiyatlarımızı MONTAJ DAHİL olmak üzere sizlere sunuyoruz. Apartmanınızdaki çanak tarlasından kurtulmak ve güzel bir görünün kazandırmak, apartmandaki daire fiyatlarını arttırmak için tercih edilen en önemli 4 unsurdan birisidir merkezi uydu sistemi. Daire alan müşterilerin ilk baktığı 4 şey görüntülü diafon, güvenlik kamerası, dış cephe ve Merkezi uydu sistemidir. Türkiyede digital yayın sistemi sadece çanak anten ile sağlanmaktadır. Buda bireysel kullanıcıları kimi zaman mağdur etmektedir. Çünki bireysel kullanıcılar oturdukları dairenin konumuna göre çanaka anten taktıramamaktalar kimi zaman çatı için izin alamamaktalar, buda komşular arasında bir takım sorunlar çıkartmaktadır. Bu yüzden merkezi uydu anten sistemi aynı zamanda apartmanınızda huzuruda sağlar, Çatınıza sürekli çıkılmasınıda engeller.

MERKEZİ UYDU HARİCİNDE APARTMAN VEYA İŞYERİNİZ İÇİN EN UYGUN FİYATLARA GÜVENLİK KAMERA VE GÖRÜNTÜLÜ DİAFON FİYATLARIMIZIDA İNCELEMEYİ UNUTMAYINIZ.

İLETİŞİM :

0212 625 8 625

0542 528 57 28

ÇİFT ÇANAK 8 DAİRE MONTAJ, İŞÇİLİK DAHİL 600 TL (NEXTNEXTAR MARKA 3 YIL GARANTİLİ)

ÇİFT ÇANAK 16 DAİRE MONTAJ, İŞÇİLİK DAHİL 700 TL (NEXTNEXTAR MARKA 3 YIL GARANTİLİ)

ÇİFT ÇANAK 24 DAİRE MONTAJ, İŞÇİLİK DAHİL 800 TL (NEXTNEXTAR MARKA 3 YIL GARANTİLİ)

ÇİFT ÇANAK 32 DAİRE MONTAJ, İŞÇİLİK DAHİL 900 TL (NEXTNEXTAR MARKA 3 YIL GARANTİLİ)

YANLIŞ GÖRMEDİNİZ, BU FİYATLARA MONTAJ VE İŞÇİLİK DAHİLDİR !!!!

NOT : FİYATLARIMIZA KABLO DAHİL DEGİLDİR. EGER YENİ KABLO ÇEKİLMESİNİ TALEP EDERSENİZ, FİYATA KABLO ÜCRETİNİ METRAJ OLARAK EKLİYORUZ, EKSTRA KABLO İŞÇİLİĞİ YANSIYMIYORUZ. KABLO RG6 U4 METRESİ 1 TL, RG6 U6 METRESİ 1,5 TL.

Şişli merkezi uydu, Şişli uydu merkezi, Şişli merkezi uydu sistemi, Şişli merkezi uydu sistemleri, Şişli ortak anten sistemi, Şişli apartman uydu, Şişli apartman ortak anten, Şişli merkezi apartman anteni, Şişli otel uydu sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir