Şişli Uydu Servisi ve Merkezi Uydu Sistemi Servisi

Şişli Bölgesinde Uydu Servisi, tv uydu arıza, çanak anten ayarı, sinyal yok problemi, tv montajı, çanak anten kurulumu, çanak anten satışı, lnb arıza tamiri, uydu kablo değişimi ve her türlü merkezi uydu sistemi arızalarınızda ve montajlarda sizlere sabah 09.00 – 21.00 Saatlerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şişli Uydu Servisi ve Merkezi Uydu Sistemi Servisi Telefon Numaralarımız

0212 625 8 625

0542 528 57 28

0545 528 57 28

Şişli uydu servisi

Şişli bölgesinde her türlü uydu arıza ve kurulumlarınızda sizlere hizmet veriyoruz. Bizi her saat arayıp randevu alabilrisiniz.

Şişli Çanak anten servisi

Şişli bölgesinde en kaliteli çanak antenlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz, Nextstarın delikli, deliksiz, 80 cm çanak antenlerini, 95 cm çanak antenlerini, 70 cm çanak antenlerini, 110 cm çanak antenlerini ve daha fazlasını bizlerde bulmanız mümkündür. Çanak antenlerimiz 1. Kalite olup stokdan hızlı kurulum yapmaktayız.

Şişli Televizyon Uydu Dekoder Servisi

Şişli uydu servisi olarak televizyonunuzun uydu kurulumunu, dekoder tamirini, türksat kanal güncellemelerini, frekans güncelleme işlemlerini bizleri çağırarak yaptırabilirsiniz.

Şişli uydu tamir servisi

Şişli bölgesinde yaşadığınız her türlü uydu tamir işlerinizi, uydu ayar işlerinizi, uydu kablo değişim işlerinizi bizleri arayarak yaptırabilirsiniz.

Şişli uydu servisi, Şişli çanak anten servisi, Şişli uydu arızası, Şişli next servis, Şişli merkezi uydu sistemleri, Şişli uydu kablo değişimi, Şişli lnb değişimi, Şişli delikli çanak, Şişli tv montajı, Şişli çanak ayarı

Şişli Uydu Servisi ve Merkezi Uydu Sistemi Servisi” için 2 yorum

 • Mayıs 6, 2018 tarihinde, saat 1:49 pm
  Permalink

  Çanak anten montajı için aradım, sağolsun şahit usta televizyonunda duvara montajını yaptı

  Yanıtla
 • Kasım 8, 2018 tarihinde, saat 4:01 pm
  Permalink

  şişli uydu servisi kaliteli hizmet veriyor. tavsiye ederim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir